MİMARLIK FAKÜLTESİ KOMİSYONLARI

1.Staj Komisyonu

  • Aliye Ceren Onur
  • Başak Özden
  • Batu Bayülgen
  • Beril Sulamacı
  • Ceren Hamiloğlu
  • Hamide Temel Bilgen
  • Merve Yanardağ
  • Mehmet Aziz Göksel
  • Türkan Uzun
  • Uğursal Demir

2. Zorunlu Fakülte Stajı Komisyonu

  • Bilgen Ataç
  • Elif Altın
  • Hale Sinirlioğlu
  • Meryem Melis Cihan
  • Bürkan EMRE
  • Mehmet Aziz Göksel
  • Türkan Uzun
  • Zelal Zülfiye Rahmanalı

3. Akreditasyon Komisyonu

  • Behiç Aldemir
  • Candan Özülke
  • Hicran Özalp
  • Oğuz Demirarslan
  • Türkan Uzun

4. Yayın komisyonu

  • Cemre Çelikcan
  • Hale Sinirlioğlu
  • Hamide Temel Bilgen
  • Hicran Özalp
  • Oğuz Demirarslan

5. Sergi ve Etkinlik Komisyonu

  • Ayşe Farahnaz Öztürk
  • Batu Bayülgen
  • Belis ÖZTÜRK
  • Bilgen Ataç
  • Bürkan EMRE
  • Aliye Ceren Onur
  • Cemre Çelikcan
  • Ceren Hamiloğlu
  • Elçin Burcu Temel
  • Hale Sinirlioğlu
  • İpek DEMİRCİOĞLU
  • Meryem Melis Cihan
  • Müge ERTEMLİ
  • Sezin GÜLER
  • Yağmur KOCABIYIK

6. Web Komisyonu

  • Ayşe Farahnaz Öztürk
  • Behiç Aldemir
  • Cemre Çelikcan
  • Müge ERTEMLİ
  • Sezin GÜLER

7. Eğitim Komisyonu

  • Bilgen Ataç
  • Hale Sinirlioğlu
  • Hamide Temel Bilgen
  • Hicran Özalp
  • Müge ERTEMLİ
  • Zelal Zülfiye Rahmanlı

8.İntibak Komisyonu

  • Aliye Ceren Onur
  • Belis ÖZTÜRK
  • Bürkan EMRE
  • Elçin Burcu Temel
  • İpek DEMİRCİOĞLU
  • Elif Altın
  • Emel Cantürk
  • Meryem Melis Cihan
  • Mehmet Aziz Göksel
  • Yekta Özgüven

9. Türk Mimarlar Sergisi Komisyonu

  • Beril Sulamacı
  • Bilgen Ataç
  • Özgür Özkan
  • Yekta Özgüven

10. Kitaplık Komisyonu

  • Ayşe Farahnaz Öztürk
  • Başak Özden
  • Dimitra Fygka
  • Emel Cantürk
  • Yağmur KOCABIYIK
  • Zelal Zülfiye Rahmanalı

11. MOBBIG Komisyonu

  • Ferhan Yürekli
  • Özgür Özkan

12. Araştırma, Değerlendirme ve Teşvik Komisyonu,

  • Candan Özülke
  • Elçin Burcu Temel
  • Elif Altın
  • Hicran Özalp
  • İlter Büyükdığan
  • Oğuz Demirarslan

13. ERASMUS Komisyonu

  • Batu Bayülgen
  • Ceren Hamiloğlu
  • Meryem Melis Cihan
  • Dimitra Fygka
  • Uğursal Demir
  • Yekta Özgüven

14.FARABİ ve Mevlana Komisyonu

  • Emel Cantürk
  • Hamide Temel Bilgen
  • Pınar Engincan
  • Uğursal Demir

15. Bologna Komisyonu

  • Beril Sulamacı
  • Merve Yanardağ
  • Pınar Engincan

16. Yetenek Sınavı Komiyonu

  • Belis ÖZTÜRK
  • Bürkan EMRE
  • Hamide Temel Bilgen
  • İpek DEMİRCİOĞLU
  • Oğuz Demirarslan
  • Sezin GÜLER
  • Yağmur KOCABIYIK